Reviews

7.

GWENT

Tato parádní karetní hra jako je GWENT určitě nesmí na Ostravském šampiónátu chybět, fanoušci této hry se tak mohou těšit na turnaj, který bude doprovázen parádními cenami, úžasnou atmosférou a skvělé zvádnutou organizací.

3.

Starcraft 2

Pc hra Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu pc hry Starcraft.

6.

FIFA 18

FIFA 15 přináší úžasně detailní a živý fotbal, který vám nabídne dosud nevídané zážitky. Bezprostředně se setkáte s intenzivním povzbuzováním a skandováním fanoušků jako při opravdovém zápase a uslyšíte komentátory seznamující diváky se zajímavostmi ohledně nadcházejícího utkání v rámci dynamického předzápasového programu.

2.

League of Legends

Zkráceně LoL je strhující MOBA hra, která staví na taktice, komunikaci a především týmové hře. Toto dílo má nasvědomí společnost Riot Games. Najdete zde 4 základní mapy a různé módy. Grafické stvárnění je malované, ale příjemné, ovládání je jednoduché a intuitivní. Ve hře budete muste zapojit rychlé myšlení. Riskovat se vždy nevypláci.

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers