Generální Partneři:

– Generální partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2017 jsou:

 

Generálním partnerem celého projektu je i samotné město OSTRAVA, kterému děkujeme za podporu.

OSTRAVA je statutární a univerzitní město na severovýchodě České republiky v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Nachází se na soutoku řek Odra, Opava, Ostravice a Lučina. Ostrava je počtem obyvatel i rozlohou třetí největší město v Česku, druhé největší město na Moravě a největší město v Českém Slezsku. Žije zde zhruba 300 tisíc obyvatel. V celé ostravské aglomeraci, tvořené kromě Ostravy obcemi Bohumín, Doubrava, Havířov, Karviná, Orlová, Petřvald a Rychvald, pak žije téměř 600 tisíc obyvatel a je tedy po pražské aglomeraci druhou největší v republice. Širší metropolitní oblast pak představuje asi 1,1 milionu obyvatel.

www stránky: www.ostrava.cz

 

Mezi naše Generální partnery celého projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP patří i špičková společnost ASUS. Její kvalitní produkty si můžete vyzkoušet na všech našich akcích, jelikož počítače, na kterých hrajeme jsou právě od této společnosti.

Společnost ASUS je pátý největší výrobce počítačů a největším výrobcem základních desek.

Společnost ASUS vyrábí počítače, monitory, servery, telefony, notebooky, tablety a také počítačové komponenty – základní desky, grafické karty, zvukové karty a síťové prvky. Vyrábí také  klávesnice, myši a sluchátka nejvyšší kvality. Vedle samotné výroby se věnuje také vývoji technologií, díky kterému mohou poskytují špičkové produkty a to i pro ty nejnáročnější hráče.

www stránky: www.asus.com

 

Našim Generálním partnerem je i společnost C-Tech, která se především zaměřuje na samotné hráče a to i díky tomu, že vyrábí nejen špičkové periférie pro hráče, ale i herní křesla, sportovní kamery, pc skříně a jiné.

Všem již dobře známá společnost C-Tech, která se především díky svým špičkovým periferiím soustředí na samotné hráče počítačových her. Samozřejmě C-Tech nabízí i výborné akční kamery, ergonomické křesla, bedničky, pc skříně či dokonce i mobilní „selfie“ držáky. Čeho se ještě dočkáme od této skvěle se rozvíjející společnosti?

www stránky: www.c-tech.cz

 

 


Hlavní Partneři

– Hlavní partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2017

Mezi hlavní partnery celého projektu Ostrava Championship patří i společnost ELKO Trading, spol. s.r.o.

Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, řadící se mezi nejvýznamnější distributory a dovozce působící na trhu ICT od roku 1994. Je významným importérem a distributorem v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky a sortimentu hraček a největším importérem a distributorem navigační techniky. Od roku 2009 poskytuje služby a dodávky v oblasti fotovoltaických elektráren, systému 3D parking a regulačních jednotek pro úsporu elektrické energie pro neprivátní sektor. Mezi typické zákazníky ELKO TRADING patří jak lokální partneři tak i nejvýznamnější distributoři, importéři, velkoobchodní firmy a téměř všechny významné hypermarketové řetězce jak v ČR tak v SR.

www stránky: www.elko.cz

 

 

Jako dalšího hlavního partnera celého projektu, bych Vám rád představil výbornou Ostravskou Tiskárnu, která nese název Tiskárna Schenk s. r. o.

Tiskárna Schenk nabízí širokou nabídku nejen tiskových služeb, mezi jejich přednosti patří například: komplexní tiskárenské služby – ofsetový tisk, technologie CTP, plakáty, diplomy, letáky, potisk obálek, číslování, perforace. Provádí knihařské práce, knihtisk, slepotisk, zpracují i grafické návrhy, výroční zprávy, dále vyrábí i razítka a spoustu dalších věcí.

Jedná se zároveň o oficiální tiskárnu našeho projektu, díky které můžete na našich turnajích získat opravdu krásné diplomy té nejvyšší kvality.

www stránky: www.schenk.cz

 

 

Mezi nejlepší a vůbec nejlevnější na trhu patří i interntový obchod Poháry-ADEK.cz, který se řadí mezi naše Hlavní partnery a my jim děkujeme za věnování krásných pohárů.

Internetový obchod Poháry-ADEK.cz  dodávají sportovní pohárysportovní trofeje, poháry pro společenské akce, pohary pro kulturní akce, medaile pro děti, poháry a trofeje pro golf, fotbal, chovatele psů, koček, holubů, pro koně, kokardy, poháry pro atletické závody, poháry pro rybáře další. Poháry dodáváme pro sportovní akce pořádané jednotlivci, sportovními školami, sportovními kluby, policií, hasiči a v neposlední řadě firmami. V nabídce máme poháry zlaté, stříbrné, bronzové ale také skleněné či dřevěné. V sortimentu také naleznete: levné medaile, skleněné plakety, diplomy grawerton, papírové diplomy, levné sošky a figurky, figurky resinové, sportovní věnce, dárkové a upomínkové předměty pro různé akce, životní jubilea, narozeniny, certifikáty.

www stránky: www.pohary-adek.cz

 

 

Naši díru mezi Hlavními partnery zaplňuje i občanské sdružení Zicherka.cz, které se stará o Vaši zábavu.

Zicherka.cz je občanské sdružení, parta mladých lidí, které ti nabízejí nejrůznější akce. Je to internetový portál, na který se lidé mohou denně vracet. Jejich náplní je organizování různých poučných i zábavných akcí, her, soutěží, turnajů, výletů, táborů, dětských kroužků, škol v přírodě, narozenin či mnoho jiných zábavných věciček. Na jejich FB stránkách můžeš najít spoustu soutěží a turnajů o hodnotné ceny. Najdeš tam i aktuální události, akce, soutěže či turnaje, které Zicherka v nejbližších dnech pořádá. Začleň se, zúčastňuj se soutěží, inspiruj se!

www stránky: www.zicherka.cz

 

Našim Hlavním partnerem je i poskytovatel Herních serveru Fakaheda.eu

FakaHeda.eu, je největší český poskytovatel herních serverů, datum založení je v roce 2006.

Jejich hlavní prioritou je již od počátku maximální kvalita poskytovaných služeb a technické podpory. Jsou jako jedni z mála (první v ČR a SK) autorizovaný poskytovatel TeamSpeak serverů. Jako partner EA jsou také jediný poskytovatel Battlefield RANKED a Medal of Honor: Warfighter serverů v České republice a na Slovensku.

www stránky: www.fakaheda.eu

 

 

Další skvělý Hlavní partner projektu Ostrava Championship je i nakladatelství FANTOM Print

Nakladatelství FANTOM Print můžete najít v Ostravě. Vydávají skvělé tituly již od roku 1999. Od samotného počátku se specializovali na sci-fi a fantasy. V jejich „stáji“ najdete známá jména, ale i autory či autorky, kterým na česko-slovenském trhu teprve cestičku „prošlapali“. Postupně se vypracovali na TOP pozici čistě žánrových nakladatelství v počtu vydaných titulů za rok. Pokud v následujících letech nedojde k nějakému kolapsu v tomto skvělém nakladatelství či nečekanému vzepětí u jejich konkurence, pak věříme, že tuto pozici udrží i v letech budoucích.

www stránky: www.fantomprint.cz

Mezi Hlavní partnery samozřejmě patří i internetový obchod KEY4YOU, který rozhodně patří mezi špičku ve svém oboru.

Jedná se o internetový obchod s názvem Key4you, který je zaměřený čistě na digitální distribuci her, která momentálně vládne tomuto světu. V nabídce Key4you, můžete najít veškeré žánry, které kdy vůbec našli světlo tohoto světa, jsou jimi například nejrůznější adventury, strategie, plošinovky, RPGčka, simulátory, ale v nabídce můžete najít i herní pecky z klasických žánrových akčních, sportovních, závodních či jiných titulů.

www stránky: www.key4you.cz

 

Hotel-veronika-logo2001

 

Neustále se snažíme přinést našim hráčům co nejvýhodnější podmínky v rámci našeho projektu i proto jsme uzavřeli další partnerství a mezi Hlavní partnery projektu zařadili i hotel, nyní má tedy náš projek i svůj „oficiální hotel“ a stal se jim hned kvalitní tří hvězdičkový HOTEL VERONIKA.

Hotel Veronika Ostrava se nacházív městské části Vítkovice, na hlavním náměstí tohoto městského obvodu, cca 2 km od centra Ostravy. Hotel disponuje 56 pokoji a 123 lůžky. Pokoje jsou typu Lux či Standard, od 1. – 4. lůžek. Na pokojích jsou i kuchyňky s lednicí, mikrovlnkou, či konvicí. Pokoje jsou ve 2. a 3. patře bez výtahu. Snídaně se podávají formou bufetu, od 7 – 9:30 hodin.

Zvýhodněna cena pro naše hráče:

Sleva 30% Bez snídaně Se snídani Cena za osobu bez snidaně Cena za osobu se snídani
LUX 1 osoba 588 Kč 658 Kč 588 Kč 658 Kč
LUX 2 osoby 728 Kč 868 Kč 364 Kč 434 Kč
Standard 1 osoba 518 Kč 588 Kč 518 Kč 588 Kč
Standard 2 osoby 658 Kč 798 Kč 329 Kč 399 Kč
Standard 3 osoby 872 Kč 1 082 Kč 291 Kč 361 Kč
Standard 4 osoby 1 162 Kč 1 442 Kč 291 Kč 361 Kč

 

www stránky: www.hotelveronika.cz

Objednávat pokoje můžete také na: recepce@hotelveronika.cz

 

  

Projektory Optoma jsou jako stvořené pro špičkové promítání a sledování her, není tedy náhoda, že společnost Optoma patří právě k našim hlavním partnerům celého projektu.

Projektory od společnosti Optoma jsou jako stvořené pro skutečné domácí zážitky. Kromě sledování filmů v plné kvalitě ochutnáte i hraní her klidně přes celou zeď. Projektory se mohou pyšnit velmi kvalitním provedením. Základem kvalitní projekce je ohromující obraz. Zásluhou několika technologií podávají projektory vysoký kontrast a rozličné tóny barev jakékoli sytosti. Projektory se vyznačují perfektní svítivostí. Barevné podání vydrží neměnné i po pěti letech používání. Obraz na projektorech Optoma bude přesně takový, jaký si režisér představoval. Projektory navíc nabízejí plnou podporu 3D technologie. Nechybí ani podpora vysokých obnovovacích frekvencí, kterou ocení zejména nároční fajnšmekři. Stačí dát průchod fantazii a následně si užívat co hrdlo ráčí, to a mnohem více nabízí projektory Optoma, jednoznačně špička na trhu.

www stránky: www.optoma.cz

 

 

Ztracená Atlantida je dětský letní tábor pro naše nejmilejší, pořádaný dětským občanským sdružením Zicherka.cz

Děti se mohou těšit na bohatý příběh, který je doslova vtáhne a jen tak nepustí. Děj se odehrává v době staré éry. Starý kontinent se potápí a Lidé, Orkové, Elfové i Nemrtví se musí zachránit a přesunout na nový kontinent zvaný Atlantida. Zde je čeká nelehký úkol, vybudovat svůj nový domov.

Zkouška to bude opravdu nelehká, čeká na ně nový svět plný nekonečných možností, kde bude záležet jen čistě na nich, jak to vše dopadne. Nic není předem jasně dáno.

Co jim přinese nový svět Atlantida a jaké nástrahy a léčky na ně čekají? Zachrání svůj nový domov před neznámou pohromou, která na ně čeká? Který národ dokáže zvítězit a bude vládnout všem ostatním?

To vše a mnohem více, již 30. 7. – 12. 8. 2017

www stránky: www.ztracena-atlantida.cz

Našim Hlavním partnerem je i internetový obchod Happyk.cz, který nabízí široký sortiment chovatelských potřeb.

Internetový obchod „Happyk.cz – Chovatelské potřeby“ nabízí širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, ptáky, hlodavce, akvarijní, terarijní zvířata a nově u nás můžete najít i jezdecké a stájové potřeby pro chov koní, skotu, prasat, ovcí, koz a drůbeže.

Veškerý nabízený sortiment můžete najít na internetových stránkách obchodu.

www stránky: www.happyk.cz


Hraješ rád deskové a karetní hry? Rád poznáváš nové tváře, získáváš zkušenosti, nebo si jen rád odpočineš u deskové hry? Tak právě pro tebe je Deskosvět tou pravou volbou. Přijď si s námi zahrát nejnovější a nejhranější pecky!

  • V naši nabídce najdete nejruznějši druhy deskových her. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat.
  • Hraní deskových her vytváří nová přátelství a přináší spoustu zábavy, emocí a zkušeností.
  • Snad každý ví, že samotné deskové hry rozvíjí lidské schopnosti. Stačí je pouze hrát.

Jednou za čas organizujeme i turnaje v deskových a karetních hrách. Jak jinak lépe poměřit síly a zjistit, kdo je ten nejlepší, než právě turnajem? Samotný turnaj prověří nejlépe Vaše schopnosti a ukáže, jak pilně jste trénovali a hráli.

www stránky: www.deskosvet.cz


Partneři

– Partneři celého projektu Ostrava Championship pro rok 2017

 

 

Mezi naše partnery patří i herní organizace NeverHunt.eu, která se zaměřuje především na sdružování hráčů počítačových her.

www stránky: www.neverhunt.eu

 

 

Společnost Natec Genesis vyrábí nejrůznější příslušenství k osobním počítačům.

 

www stránky: www.genesis-zone.com

 

 

X-Diablo jsou české PC sestavy, které se vyrábějí v Ostravě ve výrobním závodě společnosti AT Computers s.r.o.

 

www stránky: www.x-diablo.cz

 

X-play je značka, která Vám přináší vybavení pro všechny hráče.

www stránky: www.x-play.cz

 

 

Windows je v informatice označení pro řadu operačních systémů firmy Microsoft, které jsou určeny pro osobní počítače.

 

www stránky: www.microsoft.com

 

 

 

Herní portál pro všechny správné Minecraft hráče, kteří si zde na oficiálním serveru mohou tvořit dle své libosti. Limity jsou zde kladeny pouze představivostí hráčů.

www stránky: www.playminigames.cz

 


Místo konání:

– Místo konání offline turnajů projektu Ostrava Championship pro rok 2017 je herní klub Black Lotus Gamers, který se nachází v samotném centru OSTRAVY.

Místem konání celého projektu Ostrava Championship je Ostravský herní klub Black Lotus Gamers

Herní klub Black Lotus Gamers je počítačový klub, do kterého si můžete přijít zahrát na nabušené PC. Na smotných Pc na Vás čekají největší současné esport pecky, Za zmínku také stojí obří plátno s projektorem, na který je napojen xbox one a vy si tak můžete přijít vychutnat i tento skvělý zážitek.

www stránky: www.blacklotusgamers.cz


Organizátor:

– Organizátorem celého projektu Ostrava Championship pro rok 2017 je občanské sdružení Zicherka.cz

 

Hlavním organizátorem celého projektu Ostrava Championship je občanské sdružení Zicherka.cz

Občanské sdružení Zicherka.cz je organizátorem nejrůznějších akcí v našem širokém okolí. Mezi jejich třešničku na dortu patři například organizování nejrůznějších dětských akcí, táborů, škol v přírodě či školních výletů, samozřejmě se nezaleknou i organizování nejrůznějších soukromých či firemních akcí, dokážou zorganizovat i rodinné sešlosti, akce či narozeniny. Ve fantazii se zkrátka meze nekladou a ani organizátoři ve sdružení neznají meze, proto se nezaleknou, žádné výzvy a dokážou z organizovat jakoukoli akci.

www stránky: www.zicherka.cz

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers