Mistrem Ostravy pro rok 2018 se ve hře League of Legends stal tým: Clown out Boots

GRATULUJEME !

Ve dnech 24. – 25. listopadu 2018 proběhlo Mistrovství Ostravy ve hře League of Legends, které už teď zná svého nového mistra pro rok 2018. Stal se jim tým s názvem „Clown out Boots“, ve složení hráčů:

  • Jan „Clown in bοots“ Minářík
  • Nikola „Unlucky Niko“ Slaný
  • Jan „Clown in boots“ Hrbáč
  • Petr „Pitress“ Heinzke
  • Adam „Idyom“ Ospálek

Doufáme, že si všichni hráči s úsměvem užili celý turnaj a ponechají si na nás příjemné vzpomínky. Rádi je v příštím roce na našich dalších turnajích zase uvidíme.

Všem divákům děkujeme za sledovanost a věříme, že jste si napínavý turnaj užili taktéž.

Tímto turnajem jsme uzavřeli letošní sezónu a nyní se můžeme naplno věnovat plánování dalšího ročníku projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP 2019. Již teď vám můžeme slíbit, že program bude opravdu bohatý.

Fotky z turnaje:

 „Mistr Ostravy ve hře League of Legends pro rok 2018 tým Clown out Boots“

Konečné pořadí:

Konečné pořadí:
1. místo = Clown out Boots (Mistr Ostravy pro rok 2018)
2. místo =  Yasuo Mains (Vícemistr Ostravy pro rok 2018)
3. místo = After Affect
4. místo = BlackLaw
5. – 8. místo = REViTAL GAMING
5. – 8. místo = Nemám Dědu
5. – 8. místo = Faldovy Pandy
5. – 8. místo = Necroraisers
9. – 12. místo = Undercover Peaches
9. – 12. místo = tým DCJ
9. – 12. místo = Indický běžci
9. – 12. místo = Free_LP
13. – 16. místo = Sins
13. – 16. místo = Lucky Strikes
13. – 16. místo = 21Phoenix
13. – 16. místo = Fluffy Unicorns

Informace před turnajem:


Ostrava Championship LoL LAN 2018

24. – 25. Listopadu 2018 bude probíhat další velký turnaj v rámci našeho projektu. Na konci listopadu se tedy můžete těšit na další velký turnaj ve hře League of Legends, kde společně budeme hledat mistra Ostravy pro rok 2018. Samozřejmostí je skvělá organizace, úžasná atmosféra v doprovodu s hodnotnými cenami. PRIZEPOOL turnaje bude až 15 000Kč a samozřejmě nebudou chybět ani zlaté medaile, pohár, diplomy a další hodnotné ceny. Celkové ceny určitě převýši částku 20 000Kč.

Základní informace

Termín konání: 24. – 25.  listopadu 2018
Místo konání: herní klub Black Lotus Gamers Ostrava
Startovné:
– 1. V případě platby najednou: 450Kč/hráč = 2250Kč/tým
– 2. V případě platby na místě: (500Kč/hráč = 2500Kč/tým), zde je však předem potřeba uhradit zálohu alespoň 1500Kč
Turnaj ve hře: League of Legends
Kapacita turnaje: 16 týmů
Systém hraní: 5v5
Systém zápasů: Bo1 a Bo3
Systém turnaje:

  • 1. část = Skupiny (4 skupiny po 4, z každé skupiny postupují první 3) – Bo1 zápasy
  • 2. část = Pavouk – Bo1 a Bo3 zápasy

+ zápas o 3. místo (Bo3)

Turnaj je koncipován, tak aby si týmy dostatečně zahráli.

Budeme hrát na 20xHerní Pc
*Všichni si musí přinést vlastní herní příslušenství (klávesnice, myš, sluchátka a podložka)

Registrace týmů:

REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE

– registrace je otevřena od 9.9. 2018 od 20:00 a to na této adrese: REGISTRACE TÝMU DO TURNAJE (Zde zaregistrujete pouze tým a kapitána)

– Týmy budou vybíraný podle toho, kdo se jako první zaregistruje. Nikoli podle pocitu či jména týmu! Zkrátka „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“

– Registrované týmy dostanou 10dní k tomu, aby uhradili alespoň zálohu, pokud se tak nestane bude slot uvolněn dalšímu týmu v pořadí. Jakmile tým zaplatí startovné nebo alespoň zálohu nemůže se stát, že by o slot přišel. Záloha ani startovné se nevrací.

Kapitáni jsou navíc povinni zajistit u všech svých hráčů v týmu včetně sebe registraci na eventu přímo na stránkách Riotu zde: REGISTRACE NA EVENT RIOTU. (bude doplněno)

  • Na stránky Riotu do eventu se musí zaregistrovat každý hráč zvlášť
  • Hráč, který nebude zaregistrován do začátku turnaje v tomto eventu, ztrací nárok na jakoukoli odměnu.

Přihlášené týmy:

1.tým = Indický běžci (zaplacené startovné = účast jistá)
2.tým = Faldovy Pandy (zaplacené startovné = účast jistá)
3.tým = REViTAL GAMING (zaplacené startovné = účast jistá)
4.tým = Yasuo Mains (zaplacená záloha, doplatek na místě = účast jistá)
5.tým = Sins (zaplacené startovné = účast jistá)
6.tým = Nemám Dědu (zaplacené startovné = účast jistá)
7.tým = Lucky Strikes (zaplacené startovné = účast jistá)
8.tým = Clown out Boots (zaplacené startovné = účast jistá)
9.tým = Undercover peaches (zaplacené startovné = účast jistá)
10.tým = Free_LP (zaplacené startovné = účast jistá)
11.tým = BlackLaw (zaplacená záloha, doplatek na místě = účast jistá)
12.tým = Fluffy Unicorns (zaplacené startovné = účast jistá)
13.tým = After Affect (zaplacené startovné = účast jistá)
14.tým = 21Phoenix (zaplacená záloha, doplatek na místě = účast jistá)
15.tým = tým DCJ (zaplacené startovné = účast jistá)
16.tým = Necroraisers (zaplacené startovné = účast jistá)

*Najdete zde pouze týmy, které zaplatili startovné nebo alespoń zálohu a mají tedy účast jistou.

Rozlosování skupin

Sestavy Týmů:

1. tým = Faldovy Pandy

  • Aleš „Falazury“ Lipl
  • Adam „Dragõ“ Tlustý
  • Lukáš „NR CHECKFIDER“ Nevyjel
  • Vladimír „Dinrok“ Korta
  • Patrik „Downed“ Kaluža

2. tým = Necroraisers

  • Matúš „PanikaWoW“ Kotora
  • Jiří „Inspire“ Zoufalý
  • Milan „Naryn“ Petrusek
  • Daniel „Dany“ Novák
  • Matěj „Nuffy“ Čimbura

3. tým = Free_LP

  • Daniel „joeyicnko“ Strháň
  • Dominik „AdcingIn2K18“ Jüttner
  • Jakub „BTCminer“ Jahoda
  • Miroslav „ImKeylles“ Zdařil
  • Richard „That Richard“ Jelínek

4. tým = Indický běžci

  • Šimon „Sprcha“ Holub
  • Denis „Dexter1554“ Klepacz
  • Honza „FekiHans“ Vojtěch
  • Petr „WoopsyDaisy“ Durstin
  • Patrik „Mistr Ben“ Trzuba

5. tým = REViTAL GAMING

  • Lukáš „GoNzY“ Gonzorczyk
  • Dominik „Sirup“ Hlavatý
  • Filip “Filcek“ Eichelmann
  • Alexandr “PiŁØT“ Sadílek
  • Zdeněk „Zdenomagic“ Korf

6. tým = Undercover Peaches

  • Klára „Clér“ Sarvašová
  • Maty ”Matex” Lexa
  • Vašek “Cpt Lipánek” Maxa
  • Barbora „Kiss My Banana“ Javorská
  • Miki „Daspien“ Lexa

7. tým = Nemám Dědu

  • František „Ferra“ Řepa
  • Šimon „Me Angery“ Koritar
  • Matěj „GOPNIK TRACKSUIT“ Sedláček
  • Jiří „Maník“ Maňásek
  • Dominik „Domček“ Rada

8. tým = Yasuo Mains

  • Lukáš „ThePorek“ Stacke
  • David „MinusOneBan“ Šigut
  • Jiří „Tiger Style“ Mikeš
  • Matouš „Soubis“ Svoboda
  • Petr „Dargon“ Večeřa

9. tým = BlackLaw

  • Lukáš „Fejkýý“ Michna
  • Jiří „Jellou“ Linhart
  • Marek „Špalda“ Růžička
  • Filip „Skyp“ Trefný
  • Filip “Fux“ Smital

10. tým = Fluffy Unicorns

  • Daniel „Vyni“ Žabenský
  • Ondřej ”stef” Štefek
  • Lukáš “ Heroic “ Křížek
  • Vojtěch „Žaky“ Žáček
  • Klárka „Pinkie“ Drozdová

11. tým = Clown out Boots

  • Jan „Clown in bοots“ Mlnářík
  • Nikola „Unlucky Niko“ Slaný
  • Jan „Clown in boots“ Hrbáč
  • Petr „Pitress“ Heinzke
  • Adam „Adamsson“ Ospálek

12. tým = After Affect

  • Radim „Lin-Chi“ Linka
  • Jan „Žalud“ Kriebel
  • Petr „Reflex“ Sovák
  • Jiří „Imbe“ Vondráček
  • Michal „Bady“ Grebenár

13. tým = tým DCJ

  • Lukáš “Kaccaba“ Byrtus
  • Adam “OpyTheLegend“ Gladiš
  • Matěj “OpyLegend“ Gladiš
  • Alexandr “WildDankeMeme“ Trochta
  • Jan “LopataCZ“ Březina

14. tým = Sins

  • Filip „Maipler“ Kawa
  • Marek „RadzaCZ“ Mikulik
  • Lukáš „Bagis“ Bagar
  • Jan „Hokage KaKashi“ Krajc
  • Leoš „Veliger“ Mahcáček

15. tým = 21Phoenix

  • Radek „Princess Akali“ Nábělek
  • Martin „BewareOfRock“ Krepčík
  • Josef “ ninja134679 “ Mižikár
  • František „CcMamRadJablka“ Kempný
  • Petr „wectorrio“ Chreno

16. tým = Lucky Strikes

  • Jaromír „Hyppetrain“ Kuchař
  • Jan „Lord of Feed“ Vidlák
  • David „Nefficzech“ Šilhán
  • Max „InvictusFate“ Mrštík
  • Radek „Talented D0G“ Křikava

 

Denní Harmonogram:

1.den = Sobota 24. listopadu 2018

1. Část
– odehrání skupiny A i B (dopolední hodiny) + odehrání skupiny C a D (odpolední hodiny)

2. den = Neděle 25. listopadu 2018

2. Část
– odehrání pavouka turnaje
(Osmifinále, Čtvrtfinále, Semifinále, Zápas o 3. místo, FINÁLE)

Časový  Harmonogram:

1. Den = Sobota 24. listopadu 2018

8:00 = otevření herního klubu Black Lotus Gamers pro hráče
8:00 – 8:30 = registrace týmů, doplacení týmů, focení týmů
8:30 = zahájení turnaje, úvodní řeč
9:00 = začátek turnaje

1.Část
Skupina A (Pc 1-10) – Bo1

09:00 – 10:00 = tým DCJ vs Sins– Bo1
10:00 – 11:00 = Sins vs After Affect – Bo1
11:00 – 12:00 = After Affect vs Yasuo Mains – Bo1
12:00 – 13:00 = Yasuo Mains vs tým DCJ – Bo1
13:00 – 14:00 = tým DCJ vs After Affect – Bo1
14:00 – 15:00 = Sins vs Yasuo Mains  – Bo1

Skupina B (Pc 11-20) – Bo1

09:00 – 10:00 = Nemám dědu vs Undercover Peaches – Bo1
10:00 – 11:00 = Undercover Peaches vs Lucky Strikes – Bo1
11:00 – 12:00 = Lucky Strikes vs Indický běžci – Bo1
12:00 – 13:00 = Indický běžci vs Nemám dědu – Bo1
13:00 – 14:00 = Nemám dědu vs Lucky Strikes – Bo1
14:00 – 15:00 =  Undercover Peaches vs Indický běžci – Bo1

Skupina C (Pc 1-10) – Bo1

15:00 – 16:00 = Free_Lp vs 21Phoenix – Bo1
16:00 – 17:00 = 21Phoenix vs Clown out boots – Bo1
17:00 – 18:00 = Clown out boots vs BlackLaw – Bo1
18:00 – 19:00 = Black Law vs Free_Lp – Bo1
19:00 – 20:00 = Free_Lp vs Clown out boots – Bo1
20:00 – 21:00 = 21Phoenix vs BlackLaw – Bo1

Skupina D (Pc 11-20) – Bo1

15:00 – 16:00 = Necroraisers vs Fluffy Unicorns – Bo1
16:00 – 17:00 = Fluff Unicorns vs REViTAL GAMING – Bo1
17:00 – 18:00 = REViTAL GAMING vs Faldovy Pandy  – Bo1
18:00 – 19:00 = Faldovy Pandy vs Necroraisers – Bo1
19:00 – 20:00 = Necroraisers vs REViTAL GAMING – Bo1
20:00 – 21:00 = Fluffy Unicorns vs Faldovy Pandy – Bo1

22:00 = Ukončení 1. dne turnaje
23:00 – 07:30 Uzavření herny, noční klid, spaní

2. Den = Neděle 25. listopadu 2018

2.část

7:00 = otevření herny
7:00 – 8:30 = příprava na druhý den turnaje
8:30 = zahájení 2. dne turnaje

8:30 – 9:45 = 1. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
8:30 – 9:45 = 2. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
9:45 – 11:00 = 3. Osmifinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
9:45 – 11:00 = 4. Osmifinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

11:00 – 12:15 = 3. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)
11:00 – 12:15 = 4. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 2. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 1 – 10)
12:15 – 13:30 = 1. Čtvrtfinále – Bo1 (Pc 11 – 20)

13:30 – 16:30 = 1. Semifinále – Bo3 (Pc 1 – 10)
13:30 – 16:30 = 2. Semifinále – Bo3 (Pc 11 – 20)

16:30 – 18:00 = Zápas o 3. místo – Bo1 (Pc 1 – 10)

16:30 – 19:30 = GRANDFINÁLE – Bo3 (Pc 11 – 20)
*S největší pravděpodobností se začne i skončí dříve

20:00 = Vyhlášení vítězů
20:30 = Ukončení turnaje OSTRAVA CHAMPIONSHIP

Výsledky a rozlosování skupina A

Výsledky a rozlosování skupina B

Výsledky a rozlosování skupina C

Výsledky a rozlosování skupina D

Pavouk turnaje:

*Týmy, které skončí ve skupinách na prvních místech budou mít v prvním kole freewin. To znamená, že se pousunou rovnou do čtvrtfinále.

Ceny pro vítěze:

*Ceny jsou uvedeny v případě registrace 16ti týmů, pokud jich bude méně sníží se pouze finanční částka, o kterou budeme hrát. V případě 12ti týmů hrajeme o finanční částku 10 000kč.

1. místo

– titul Mistra Ostravy pro rok 2018
– pozvednutí Obřího putovního pohárů nad hlavu a slavnostní přípitek ze samotného poháru.
– bouchnutí šampaňského
– Pohárek za 1. místo
– finanční částka 15 000Kč
– HW příslušenství od našeho partnera C-TECH
– 5000 RP, Ryze, Triumphant Ryze, prizes.BOOST.10
– krásné zlaté medajle pro vítěze
– Diplom za 1. místo
– Reklamní předměty města OSTRAVY

2. místo

– titul Vícemistra Ostravy pro rok 2017
– HW příslušenství od našeho partnera C-TECH
– 4000 RP, prizes.BOOST.10
– krásné stříbrné medajle
– diplom za 2. místo
– Reklamní předměty města OSTRAVY

3. místo

– krásné bronzové medajle
– HW příslušenství od našeho partnera C-TECH
– diplom za 3. místo
– 2500 RP, prizes.BOOST.10 

4. místo

– diplom za 4. místo
– Cena útěchy
– 1500 RP, prizes.BOOST.10
– Reklamní předměty města OSTRAVY

5. – 16. místo = Diplom

– diplom za 5. – 16. místo
– prizes.BOOST.10 (pouze pro 5. – 8. místo)

 

 

Způsob uhrazení startovného:

1) Platba převodem na účet

2) Platba v herním klubu Black Lotus Gamers

3) Platba osobně majiteli – Lukáš Stařičný

Možnosti uhrazení startovného:

1) Celou částku 2250Kč najednou.

2) Uhrazení zálohy ve výši 1500Kč a doplacení zbytku na místě (1000Kč)

– Není možné hradit celé startovné až na místě !

 

Fanoušci a dívaci mají vstup ZDARMA!

– Během konání turnaje může přijít doslova kdokoli, usadit se do křesla a sledovat všechny zápasy na obřím plátně.

Periférie:

      • Všichni si musí přinést vlastní herní příslušenství (klávesnice, myš, sluchátka a podložka)

Vlastní Pc:

      • V letošním roce není možné si přinést vlastní Pc, jelikož nedisponujeme nekonečným prostorem a všechny prostory pro PC budou obsazené našima počítačema a technikou.

 

13925311_908837495884522_2363177515503191688_nmistr Ostravy ve hře League of Legends tým NeverHunt.eu pro rok 2016

 

13668662_907308266037445_4240989371963331242_oPohár mistrů Ostravy

 

UKÁZKA:

 

 

No comments yet.

Leave Your Reply

Ostrava Championship

- Herní projekt Ostrava championship je projekt zaměřený na herní turnaje a Ligy v počítačových hrách.

- Jedná se o mistrovství Ostravy v počítačových hrách.

- V roce 2018 se u nás na mistrovství Ostravy objeví především tyto hry: Counter Strike: Global offensive, League of Legends, Starcraft 2, Hearthstone, NHL 18 a FIFA 18.

Rychlý Kontakt

Ostrava ChampionshipHerní projekt+420 732885600ovachamp@zicherka.cz
Lukáš StařičnýMajitel Projektu+420 732885600Lukas.Staricny@zicherka.cz

O nás

- Jsme parta mladých lidi, která se baví tím, že pořádá herní turnaje.

- Chceme oživit a vybudovat herní komunitu v našem regionu OSTRAVA.

- Našim cílem je dělat turnaje na profesionální úrovní za ceny, které jsou přijatelné pro dnešní hráče.

- Našim domovským centrem je MoravskoSlezská metropole OSTRAVA.

- A naši vlajkovou lodí je herní klub Black Lotus Gamers